Paskambinkite
+370 616 11262
arba parašykite
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Paskambinkite +370 616 11262 ir mes pradžiuginsime
 
Darome tai jau 12 metų!          Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Pavėsinių nuoma

Permatomos pavėsinės

Pavėsinės ant stogų

Ritualinės paslaugos

Vienos pavėsinės ar kelių pavėsinių nuoma gali padėti Jums sukurti šventę praktiškai iš nieko – sukvieskite norimus žmones bet kokia proga bet kur: pievoje, parke, prie vandens, didelėje terasoje viršutiniame namo aukšte, galų gale Jūsų kieme. Ir suteikite jiems laikiną stogą – mūsų nuomojamas pavėsines. Garantuojame, kad išskirtinę šventinę aplinką Jūs jau turite...

Nuomojame 3 dydžių pavėsines: 3m x 3m, 6m x 6m ir 6m x 9m – visos jos lengvai sujungiamos šoninėmis arkomis ir gali sudaryti bet kokios formos uždarą plotą nuo 9 iki 360 m². Akinamai balti pavėsinių tentai, pagaminti iš labai aukštos kokybės neperšlampančios ir nedegios „AirTex“ medžiagos, kuri puikiai sulaiko temperatūrą iš abiejų pusių, todėl karštą dieną viduje bus vėsu, o šaltu oru šiluma neišsisklaidys. Keičiantis orams ar poreikiams visas šonines arkas per kelias minutes galima uždengti permatomais arba aklinai baltais tentais. Nesvarbu koks oras, mėgaukitės šventėmis gryname ore: nuo lietaus, saulės, vėjo ir šalčio Jus patikimai saugos ypatingos mūsų pavėsinės.